Facebook

BloomingBath - kvetoucí koupel (zboží pro kojence)

Květinová vložka do koupele pro miminka

BloomingBath je měkká a pružná květinová vložka do koupele pro kojence a miminka, která dokonale pasuje do jakékoliv nádoby. Toto kojenecké zboží si můžete objednat přímo na naší stránce nebo telefonicky na tel. +420 721 885 080.

Objednat

Bloomingbath je měkká, pružná vložka do koupele pro kojence a miminka, která dokonale pasuje do jakékoli nádoby. Díky této vložce můžete k dětské koupeli využít umyvadlo, vaničku nebo kuchyňský dřez. Snadno se čistí a suší. Toto kojenecké zboží si můžete objednat přímo na naší stránce nebo telefonicky na tel. +420 721 885 080.

  • Bloomingbath – kvetoucí koupel je milý, příjemný a pohodlný způsob, jak koupat Vaše miminko.
  • Ručně vyráběná z neuvěřitelně měkkého a mazlivého materiálu. Lístky Bloomingbath obejmou jakoukoli nádobu pro koupel a vytvoří rozkošnou, bezpečnou, zábavnou a pohodlnou koupel pro Vaše nejmenší.
  • Zapomeňte na ty dětské tvrdé plastové vany nebo sedačky do vany!
  • Koupel s Bloomingbath je jedinečná a snadná. Umožní Vám užívat si ty vzácné a nezapomenutelné okamžiky s Vaším miminkem.
  • Používání a péče o Bloomingbath už nemůže být jednodušší. Když dokoupete, jemně vyždímáte přebytečnou vodu a vhodíte do sušičky na 10 až 15 minut. Nebo pokud dáváte přednost běžnému sušení, stačí použít úchytku na spodní straně a zavěsit k sušení.